Seuralle on valittu uusi johtokunta 20.11.18 pidetyssä vuosikokouksessa. Johtokunnan jäsenten tiedot päivitetään pikimmiten.

Lievestuoreen Kisa Ry - hallitus vuonna 2018

Hallituksen puheenjohtaja:

Päivi Manninen

040-5523977,  pamanninen@gmail.com

Hallituksen varapuheenjohtaja:

Johanna Vikki - Salibandy (pj)

044-365 6517, johanna.vikki@gmail.com

Hallituksen muut jäsenet:

Janne Nummela - Jalkapallo (pj)

0400-434 171, janne.nummela@jkl.fi

Arvi Partti - Boccia (pj)

040-841 5921, arvi.partti@gmail.com

Merja Jämsinen - Lentopallo (pj)

040-5671338, merja.jamsinen@gmail.com

Mika Jokela - Pesäpallo

mika.jokela@laukaa.fi

Petteri Puttonen - Frisbeegolf

040-5602223, petteriputtonen@gmail.com

Hallituksen varajäsenet:

Sanni Marttinen - Juniorijaosto (pj), viestintä

050-535 4143, sanni.marttinen@gmail.com

Simo Kovanen

040-58295059, simoilmarikovanen@gmail.com

Auli Kiiveri

aada88@gmail.com

 

Kirjanpito

Tilitoimisto Tasantili Oy hoitaa seuran kirjanpidon ja tilitykset. Toimisto on auki ma-ke ja pe 9-15. 

Liepeentie 7 B 12, 41400 Lievestuore, puhelin 045 8835726, sanna.oranen@tasantili.fi

 

Seuralle saapuvat ostolaskut:

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite 003710342928 (Lievestuoreen Kisa ry, y-tunnus 1034292-8)

Välittäjä Liaison Technologies (välittäjä tunnus 003708599126)

Paperiset ostolaskut:

Lievestuoreen Kisa Ry
C/O Tasantili Oy
Liepeentie 7 B 12
41400 Lievestuore

tai sähköpostilla: sanna.oranen@tasantili.fi