Lievestuoreen Kisa Ry - hallitus vuonna 2017

Hallituksen puheenjohtaja:

Päivi Manninen

040-5523977,  pamanninen@gmail.com

 

Hallituksen varapuheenjohtaja:

Janne Nummela - Jalkapallo (pj)

0400-434 171, janne.nummela@jkl.fi

 

Hallituksen muut jäsenet:

Johanna Vikki - Salibandy (pj)

044-365 6517, johanna.vikki@gmail.com

 

Arvi Partti - Boccia (pj)

040-841 5921, arvi.partti@gmail.com

 

Hanna Puikkonen - Lentopallo (pj)

040-545 7161, riitta.puikkonen@ssk.inet.fi

 

Pekka Rajala - Pesäpallo

pekraja17@gmail.com

 

Petteri Puttonen - Frisbeegolf (pj)

040-5602223, petteriputtonen@gmail.com

 

Hallituksen varajäsenet:

Sanni Marttinen - Juniorijaosto (pj), Juhlavuosi, viestintä

050-535 4143, sanni.marttinen@gmail.com

Mika Jokela - Pesäpallojaosto (pj)

045-340 5222, jokela.mika@luukku.com

Simo Kovanen - Bocciajaosto

040-58295059, simokovanen@luukku.com

 

Kirjanpito

Tilitoimisto Sanna Oranen hoitaa seuran kirjanpidon ja tilitykset. Toimisto on auki ma-ke ja pe 9-15. 

Liepeentie 7 B 12, 41400 Lievestuore, puhelin 045 8835726, posti@sannaoranen.fi

 

Seuralle saapuvat ostolaskut:

Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite 003710342928 (Lievestuoreen Kisa ry, y-tunnus 1034292-8)

Välittäjä Liaison Technologies (välittäjä tunnus 003708599126)

Paperiset ostolaskut:

Lievestuoreen Kisa Ry

C/O Tilitoimisto Sanna Oranen Ky

Liepeentie 7 B 12

41400 Lievestuore

tai sähköpostilla: tilitoimisto@sannaoranen.fi

Seuran päätilin numero: FI57 4760 0010 0162 20