20.11.18 pidetyssä vuosikokouksessa valittiin seuralle johtokunta kaudelle 2018-2019

Lievestuoreen Kisa Ry - johtokunta

Puheenjohtaja:

Päivi Manninen p.040-5523977,  pamanninen@gmail.com

Johtokunnan muut jäsenet:

Johanna Vikki - Salibandyjaosto, p.044-365 6517, johanna.vikki@gmail.com

Sanni Marttinen - Juniorijaosto, viestintä, p.050-535 4143, sanni.marttinen@gmail.com

Seppo Sirenius - Jalkapallojaosto, p.040-544 7459, seiban@kolumbus.fi

Arvi Partti - Bocciajaosto, p.040-841 5921, arvi.partti@gmail.com

Merja Jämsinen - Lentopallojaosto, p.040-567 1338, merja.jamsinen@gmail.com

Kim Janhonen - Frisbeegolfjaosto, p.046-593 9770, kim.janhonen@gmail.com

Johtokunnan varajäsenet:

Riitta Puikkonen, p.040-724 8197, riitta.puikkonen@gmail.com

Auli Kiiveri, p.045-139 5467, aada88@gmail.com

Tuulia Toivonen, p.040-528 3063, tuisku79@hotmail.com

Kirjanpito

Tilitoimisto Tasantili Oy hoitaa seuran kirjanpidon ja tilitykset.

www.tasantili.fi

Liepeentie 7 B 12, 41400 Lievestuore

p.045 8835726, sanna.oranen@tasantili.fi